Српски Бели Орлови - Италија Шутерс 0:1

0

1

0:1 Адур 64'

Српски Бели Орлови изгубили су вечерас финалну утакмицу канадске фудбалске лиге. Пред више од 3,000 углавном српских навијача поражени су од екипе Италија Шутерс резултатом 1:0,

Утакмица је изазвала велико интересовање у српској заједници у Торонту и околним градовима. Због гужве на улазу у стадион и праве пометње на паркиралишту, затечени организатори су одлучили да помере почетак утакмице за читав сат.

Бели Орлови су првом полувремену играли доста неповезано, док су италијански играчи били тактички сигурнији. У другом полувремену Орлови су кренули силовито, створили су неколико добрих прилика.

Одлука о победнику пала је у 64. минуту када је након брзе контре црнопути Адур затресао мрежу Душана Белића. Српски тим се до краја утакмице није успео опоравити, док су италијански играчи зналачки одуговлачили са игром.

Пред сам крај утакмице Орлови су погодили стативу и тако пропустили да изборе продужетке.

Српски Бели Орлови - Торонто Кроација 3:0

Три кола пре краја регуларног дела и почетка плејофа Српски Бели Орлови су успели да сачувају позицију број један на табели.

У мечу у којем су се састале две најбоље екипе Српски Бели Орлови су потпуно надиграли екипу Торонто Кроације и победили резултатом 3:0. Голове су постигли Драган Радовић и Габријел Поп (2).

У првом полувремену није било прилика ни на једној ни на другој страни. Друго полувреме Бели Орлови су одиграли одлично и потпуно декласирали противника Beli Orlovi su odigrali odlično i potpuno deklasirali protivnika.

Српски Бели Орлови - Торонто Кроација 0:3

Српски Бели Орлови изгубили су свој први меч ове сезоне.Торонто Кроација је убедљиво поразила Беле Орлове резултатом 3:0. И поред пораза Српски Бели Орлови су задржали прво место у интернационалној дивизији Кандске лиге.

Субота 2. Септембар,2006

Убедљива победа 6:1

У ишчекивању најважније утакмице сезоне против Торонто Кроације, фудбалери Српских Белих Орлова победили су екипу Карибијен Селектс резултатом 6:1.

Меч против Хрвата је на програму у четвртак на Лампорт стадиону са почетком у 19 и 30 . За утакмицу влада велико интересовање, а за српске навијаче резервисана је западна трибина.

Петак 18. Август,2006

Победа по навици

Фудбалери Српских Белих Орлова настављају победоносни ход. Овај пут на домаћем терену побеђени су Вукови из Ст. Катеринс-а резултатом 3:0. Следећи меч Орлови играју против екипе Италија Шутерс.

ПЕТАК 11.8.2006

Десета победа

Фудбалери Српских Белих Орлова остварили су и десету узастопну победу . Иако са играчем мање Бели Орлови су успели да победе екипу Торонто Супра са 2:1.

УТОРАК 8.8.2006

Српски Бели Орлови побеђују

Српски Бели Орлови из Торонта настављају са серијом победа.Овај пут победили су екипу Вукова из Ст. Катаринса резултатом 8:0(5:0) и тако још једанпут показали да су до сада убедљиво најбољи тим у лиги.

Бели Орлови су тренутно на првом месту у интернационалној групи канадске фудбалске лиге са импресивних 27 бодова освојених победама у свих девет досад одиграних мечева и гол разликом 38:7.

Следећи меч је на програму у петак 11.8. против екипе Торонто Супра.